"Na dziewczyny z gabinetu fizjotrener.com zawsze mogę liczyć. Ich szybka i profesjonalna pomoc przy moich kontuzjach sportowych jest bezcenna. Przy moim trybie życia i licznych wyjazdów, które zawsze zjadają czas, takie wsparcie jest bezcenne. Dziękuję za wsparcie przez te lata i z góry za przyszłą współpracę."
IMGP3388_foto_Jan-Nyka
Marcin Świerc
złoty medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich na długim dystansie
"Kompleksowa pomoc i efektywne skrócenie czasu podczas powrotu do pełni sił i zdrowia po kontuzjach. Nie można trafić lepiej niż do gabinetu fizjotrener.com. Dziewczyny posiadają ogromną wiedzę i mnóstwo pasji do swojego zawodu. Mają swój udział w moich zwycięstwach w biegach górskich."
Edyta Lewandowska
trzykrotna mistrzyni Polski w biegach górskich
"Ekipa z fizjotrener.com szybko i skutecznie eliminuje moje kontuzje biegowe już od kilku lat. W tym gabinecie można liczyć na fizjoterapię na najwyższym poziomie."
Natalia Tomasiak
reprezentantka Polski w biegach górskich oraz skyrunningu
"USG w dłoniach, tak można określić Alicję z fizjotrener.com. Pomimo młodego wieku zaimponowała mi swoją wiedzą, a późniejsza praca ze sportowcami z najwyższej półki pozwoliła Ali wejść na jeszcze wyższy poziom zawodowy. Posiada jednak jedną wadę, jej gabinet jest ponad 300km od mojego miejsca zamieszkania. Szczerze polecam."
Tomasz Pomierny
fan traithlonu i kolarstwa
"Polecam gabinet fizjotrener.com w 100%. Doświadczenie sportowe, terapeutyczne oraz niespotykana umiejętność motywacji."
Grzegorz Głąb
dr fizjoterapii, wykładowca uniwersytecki na AWFie w Krakowie
"Zespół fizjotrener.com to profesjonalne i fachowe podejście do człowieka. Potrafią znaleźć przyczyny różnych dolegliwości i wiedzą jak się ich pozbyć. Dodatkowe wskazówki dotyczące regeneracji i zapobiegania urazów są nieocenione. A to wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze."
Marek Markowski
triathlonista, uczestnik MŚ Ironman 70.3, wielokrotny zwycięzca Garmin Iron Triathlon