mgr Alicja Kierzkowska

Absolwentka AWF w Krakowie. Od wielu lat związana z fizjoterapią sportową i ortopedyczną. Autorka publikacji z dziedziny fizjoterapii sportowej. Swoje doświadczenie zdobywała pracując z licznymi sportowcami na poziomie amatorskim i zawodowym. Fizjoterapeuta kadry polskiej kolarzy górskich i szosowych. Opiekowała się zawodnikami grupy CCC Sprandi Polkowice m. in. podczas Giro Di Italia(2015 r.) oraz innych wyścigów World Tour i nie tylko. Uczestniczyła w Tour de France, jako fizjoterapeuta. Pierwsza kobieta w polskim zespole drużyny męskiego kolarstwa.  Od 2015 roku właściciel firmy FIZJOTRENER.COM. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Autorka licznych prelekcji. Prywatnie triatlonista i biegaczka ultra.

mgr Kinga Brożek

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe nabywała podczas licznych praktyk w szpitalach,przychodniach i klinikach na terenie Krakowa. Jej celem jest przede wszystkim zadowolenie pacjentó oraz ciągły rozwój zawodowy, dlatego swoją wiedzę poszerza na licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu fizjotrerapii. Zdobytą wiedzą od razu wdrażą w gabinecie, wybierając najlepszą metodę pracy dla konkretnego pacjenta.

Ukończone kursy:
-kinezjotaping
-diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu
-badanie i terapia w uszkodzeniach stawu skokowego
-Balkefors Othopedic System- wykonywanie wkładek ortopedycznych
-Igłoterapia Sucha
-HVLA- manipulacje krótkodźwigniowe
-Terapia wisceralna
-Pinoterapia

Kinga najlepiej czuje się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej oraz wszelkich zespołach przeciążeniowych układu mięśniowo-powięziowego. Prywatnie miłośniczka dobrej książki, a od niedawna zgłębia tajniki gry w squasha.

mgr Monika Nowicka

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od zawsze związana ze sportem, jako dziecko długie godziny spędzała na badenie, później jej największą pasją stała się jazda konna. Aktualnie Monika wciąż poświęca sporo czasu na regularne treningi ogólnorozwojowe oraz jazdę na rowerze. Doświadczenie zadowode i sportowe wykorzystuje w pracy z pacjentami w gabinecie fizjotrener.com. Pomoc innym w powrocie do pełnej sprawności zapewnia jej spełnienie każdego dnia. Nieustannie szkoli się na wielu kursach m.in. ukończyła:
-Masaż Tkanek Głębokich
-Taping w fizjoterapii i masażu
-Suche igłowanie
-HVLA- manipulacje krótkodźwigniowe
-Terapię globalnego oraz lokalnego dysbalansu kręgosłupa
-Diagnostykę różnicową
-Balkefors Orthopedic System- wykonywanie wkładek ortopedycznych

Monika wykorzystuje zdobyte umiejętności w pracy z pacjentami ortopedycznymi, po kontuzjach i urazach sportowych, leczeniu zespołów przeciążeniowych, napięciowych etc. Prywatnie uwielbia dobre jedzenie i słodkości, a najwięcej szczęścia i spokoju ducha czerpie podczas długich wędrówek górskich w ukochanych Tatrach.

Krzysztof Klempka

Student fizjoterapii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Pasjonat aktywnego spędzania wolnego czasu. W ciągu swojego życia próbował narciarstwa zjazdowego i biegowego, pływania, karate, capoeiry, sportów siłowych, biegania, jazdy konnej, boksu tajskiego. Od kilku lat prowadzi treningi personalne i grupowe, co doprowadziło do takiego, a nie innego wyboru kierunku studiów. Poza nimi poszerza swoją wiedzę również z tematyki treningu siłowego, wytrzymałościowego, gibkości oraz przygotowania motorycznego.

Ukończone kursy:
-Instruktor kulturystyki
-CROSS training lev.1
-Mobility i prawidłowe wzorce w treningu siłowym
-Dietetyka i suplementacja w sporcie
-Największe mity w dietetyce
-Functional Strength Specialist
-Speed Training Specialist
-Kinesiotaping
-Masaż Tkanek Głębokich
-Technika trójboju siłowego
-Pomocnik instruktora narciarstwa zjazdowego

Prywatnie miłośnik spacerów na łonie natury, dobrego jedzenia i muzyki wszelakich gatunków.

Sylwia Turczyńska

Absolwentka Wydziału Technologii Żywności na kierunku “Żywienie człowieka i dietetyka” Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Akademii Dietetyki. Od 2017 roku jest właścicielką prywatnego gabinetu “Dietetyk Personalny” w Krakowie. Od lat przekazuje ludziom swoją wiedzę na temat odżywiania i zdrowego stylu życia, która oparta jest na realnych doświadczeniach. Dzięki dodatkowemu, socjologicznemu wykształceniu jest w stanie lepiej zrozumieć problemy pacjentów. Dlatego oprócz fachowej wiedzy i praktycznych wskazówek dietetycznych może zaoferować każdemu szczerą rozmowę, dużą dawkę motywacji oraz kompleksową opiekę i wsparcie. W wolnych chwilach oddaje się kulinarnym eksperymentom. Jej prywatną i zawodową misją jest motywowanie ludzi do działania i pozytywnej zmiany ich stanu zdrowia oraz samopoczucia, poprzez wprowadzenie odpowiednich nawyków żywieniowych. Bo jak przekonuje, zdrowe odżywianie to nie wyrzeczenia i zakazy ale nowy, lepszy styl życia!